NJEMAČKA

Demirović u debitantskom nastupu za Stuttgart upisao asistenciju

REPREZENTATIVAC BiH

Stuttgart je u prijateljskom duelu savladao sa 3:0 ekipu Fortune iz Sittarda, a bh. reprezentativac Ermedin Demirović je duel počeo u startnoj postavi njemačkog tima.

Ekipa Stuttgarta je povela u 12. minuti golom Silasa. Demirović je pet minuta kasnije asistirao, a Leweling zabio za 2:0.

Naš reprezentativac je u 44. minuti imao dobru šansu da postigne pogodak, ali njegov udarac je odbranio golman Fortune, prenosi Arena.

S obzirom da se današnji dvoboj igrao ukupno 120 minuta, Demirović i preostalih 10 igrača Stuttgarta su teren napustili u 60. minuti.

Stuttgart je u 66. minuti stigao do novog gola, a strijelac je bio Diehl.