AKTUELNO Došao iz GOŠK-a u Široki Brijeg pa srušio Dinamo s dva gola Irfan Peljto ostao u elitnoj grupi UEFA-inih sudaca Kolone ispred Grbavice, svi žele ulaznicu za Koper Novi sjajan posao GOŠK-a: Iz Gabele u redove slovenskog prvaka Olimpije Velež potvrdio: Ostaje im jedan od najvažnijih igrača GOŠK iz Gabele ne posustaje: Ispali iz lige, ali grade krov na stadionu! Stravični snimci izgorjelog auta u kojem su poginuli Jota i njegov brat Džeko se bez jedne riječi oprostio od poginulog Dioga Jote Poginuo Diogo Jota (28), velika nogometna zvijezda Liverpoola Željezničar slavio protiv Zrinjskog u Mostaru


AMERIKA
Barbarez i Spahić vrijedno rade: Je li ovo novo pojačanje Zmajeva?
NOVI REPREZENTATIVAC BIH
- 07:50
- 23.06.2024
- Autor: Redakcija
Već neko vrijeme se piše o mladom Esmiru Bajraktareviću, koji briljira igrajući u Americi.
Desni krilni fudbaler ima 19 godina, porijeklom je iz Srebrenice, rođen je u SAD-u i nastupao je za mlađe selekcije ove zemlje, a pozvan je i u Olimpijsku selekciju SAD-a (U23) za finalni predolimpijski kamp.
Međutim, u nekoliko navrata je govorio kako mašta da zaigra za BiH, a s obzirom da je za A tim SAD-a zaigrao samo u nezvaničnoj prijateljskoj utakmici, i dalje je moguće da promijeni nacionalni dres.
A sada je napravio još jedan potez koji bi mogao naslutiti za koju će reprezentaciju igrati.
On je do jučer na svom Instagram profilu “držao” zastave SAD i Bosne i Hercegovine, dok je sada uklonio zastavu SAD-a i ostavio samo bosanskohercegovačku, piše Raport.
PROMO
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba