AKTUELNO Novi preokret: BH Fanaticosi neće bodriti Zmajeve na Bilinom polju! Zmajevi obavili prvi trening: Umjesto u Butmiru, trenirali u dvorani Historijski dan za TOŠK: Počinje izgradnja pomoćnog terena Zdravko Šeparović - motor Budućnosti i jedan od najboljih igrača lige Barbarez o skandiranju navijača 'Savez napolje': Nije to lijepo! Spahić: BH Fanaticosi dobili dodatne karte, objasnio i situaciju oko Košpe (VIDEO) Barbarez napokon progovorio o BH Fanaticosima: Evo šta je rekao! (VIDEO) Barbarez potvrdio lošu vijest: Još jedan Zmaj otpao zbog povrede! Gledajte UŽIVO press konferenciju Sergeja Barbareza i Emira Spahića Zmajevi se danas okupljaju: Počinju pripreme za Rumuniju i Austriju
BIJELJINA
Penal koji je podigao prašinu, mogao bi odlučiti putnika u viši rang!
BIJELJINA
- 11:31
- 01.04.2024
- Autor: BHFudbal.ba
Fudbaleri Radnika iz Bijeljine savladali su u 23. kolu Prve lige Republike Srpske ekipu Leotara minimalnim rezultatom, a trenutak koji je odlučio pobjednika podigao je mnogo prašine.
Bijeljinski tim je do trijumfa stigao u 90. minuti susreta i to sa bijele tačke, a trenutak koji je prethodio jedanaestercu podigao je mnogo prašine.
Tokom jednog kontakta u kaznenom prostoru pao je jedan od igrača Radnika, a sudija Vanja Ajder pokazao na bijelu tačku.
Igrači Radnika su se uhvatili za glavu nakon odluke glavnog arbitra, a siguran izvođač najstrožije kazne bio je Aleksandar Vasić.
PROMO
MERIDIAN DOBRODOŠLICA: Tri bonusa da osjetiš razliku!
Ekskluzivna ponuda sobnih vrata sa skrivenim šarkama u Džeko Comerc!
SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


