GRBAVICA

ZAVRŠEN ZVANIČNI TRENING: Zmajevi spremni za Ukrajinu!

ZMAJEVI ODRADILI ZLUŽBENI TRENING

„A“ reprezentativci Bosne i Hercegovine odradili su večeras na „Grbavici“ u Sarajevu službeni trening uoči utakmice polufinala baraža za EURO 2024 protiv Ukrajine.

Selektor Savo Milošević i njegovi saradnici imali su na raspolaganju raspoložene igrače, te su pripreme za važan meč protekle u odličnoj atmosferi. Treningu su prisustvovali potpredsjednik NS/FS BiH Irfan Durić i generalni sekretar Adnan Džemidžić.

Bh. tim se do sada dva puta sastao sa Ukrajinom u kvalifikacijama za FIFA Svjetsko prvenstvo 2022. Na gostovanju u Lavovu Zmajevi su remizirali 1:1, a gol za našu selekciju je postigao Anel Ahmedhodžić. U revanšu u Zenici Ukrajinci su pobijedili rezultatom 0:2.

Sutrašnju utakmicu će suditi Felix Zwayer iz Njemačke, sa pomoćnicima Stefanom Luppom i Marcom Achmüllerom. Četvrti sudija je Daniel Siebert, dok su VAR sudije Bastian Dankert i Christian Dingert.

VEZANE VIJESTI

REPREZENTACIJA

Barbarez dobija veliko pojačanje pred ključne duele kvalifikacija za SP

REPREZENTACIJA

Zmajevi saznali moguće rivale u Ligi nacija: Čeka ih paklen žrijeb!

REPREZENTACIJA

Avdić šokirao javnost u BiH: Srbija je moja jedina domovina!

REPREZENTACIJA

Poraz koji ništa ne mijenja: Zmajevi i dalje koračaju ka Mundijalu!

REPREZENTACIJA

FIFA žestoko kaznila NSBiH zbog propusta na meču kvalifikacija za SP

PROMO

Derbi na Grbavici u Meridianu je sigurica

BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM

Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!

Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!

Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!

Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi

VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!

Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI