AKTUELNO Trener Velsa govorio o našoj reprezentaciji: Evo šta je rekao za Zmajeve! Osmi meč bez trijumfa: Željo produžio agoniju, Sloga odnijela bod sa Grbavice! Potez Saveza mogao bi nas skupo koštati: Dragulj Sarajeva više neće igrati za BiH! Fudbaler koji je igrao u BiH sada pravi transfer od 16 miliona eura? Nakon 30 godina zapuštenosti, kreće obnova Kasarne Faletići Upisao je jedan nastup za Zmajeve, a sada poručio: Ja sam Srbin iz Bosne! Turski mediji tvrde: Edin Džeko u januaru napušta Fiorentinu! Od studentske ideje do evropske scene: Futsal Krajina ispisala historiju Odlične vijesti za Barbareza: Gazibegović odlazi iz Kölna i ponovo će igrati! Objavljene cijene karata za polufinale baraža Vels – BiH!
MOSTAR
Evo ko će suditi derbi između Veleža i Borca
DERBI KOLA
- 14:53
- 22.02.2024
- Autor: Redakcija
Ovog vikenda igraju se utakmice 20. kola WWin lige Bosne i Hercegovine, a poznata su i službena lica za mečeve koji nas očekuju.
Nakon zimske pauze konačno se nastavilo prvenstvo u najjačem rangu bh. fudbala, a ovog vikenda očekuje nas nekoliko itekako uzbudljivih mečeva u 20. kolu.
Već sutra nas čeka jedna utakmica kada će 20. kolo u Gabeli otvoriti GOŠK i Sloga Meridian, te je poznato i ko će suditi ovaj meč, prenosi SportSport.
Glavni sudija utakmice u Gabeli će biti Irfan Peljto iz Sarajeva, dok će mu pomoćnici biti Nebojša Žugić (Banja Luka) i Dženan Milić (Sarajevo). Četvrti sudija meča GOŠK - Sloga Meridian će biti Nikad Ljajić iz Sarajeva.
U subotu nas čekaju također dva zanimljiva susreta. Program počinje u 13 sati kada će igrati Zvijezda 09 - Sarajevo, dok se od 16 sati igra derbi Veleža i Borca.
Meč Zvijezde 09 i Sarajeva sudit će Mirza Kazlagić iz Cazina, a pomoćnici su Marko Perić i Boris Dujmović iz Mostara, dok će četvrti sudija biti Elvedin Topuzović iz Tuzle.
Što se tiče derbija Veleža i Borca kako smo najavili glavni sudija će biti Luka Bilbija iz Prijedora. Njegovi pomoćnici će biti Damir Lazić (Brčko) i Emir Zahiragić (Sarajevo), a ulogu četvrtog sudije će imati Antoni Bandić iz Gruda.
U nedjelju su na rasporedu tri meča. Od 13 sati sastaju se Široki Brijeg - Željezničar i Tuzla City - Posušje, dok će od 15 sati u Mostaru igrati Zrinjski i Igman.
Derbi Širokog i Željezničara sudit će Josip Martinović iz Čapljine s pomoćnicima Amerom Macićem (Mostar) i Arnelom Novalićem (Doboj), a četvrti sudija je Dragan Todić iz Doboja.
Utakmicu Tuzla City - Posušje sudi Dragan Petrović (Banja Luka), a pomoćnici su Sreten Udovičić iz Prijedora, tek Aleksandar Smiljanić iz Laktaša. Četvrti sudija na Tušnju će biti Danijel Perić iz Bijeljine.
I što se tiče okršaja Zrinjskog i Igmana glavni sudija će biti Mateo Musa iz Čitluka. Pomoćnici će biti Marko Zelenika (Mostar) i Perica Maskaljević (Donja Mahala), dok je četvrti sudija Darko Gedžić iz Brčkog.
PROMO
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba


