AKTUELNO FK Željezničar doveo 18-godišnjeg Nigerijca: Stigao iz Zvijezde 09 Zrinjski doveo najboljeg napadača Prve lige Republike Srpske Neočekivan rastanak:Prvotimac napustio Bordo tim Barbarezovi miljenici: Samo su ova trojica igrala svaku utakmicu! OVO JE NAPISAO SRBIN: 'Dedina sila ponovo u reprezentaciji BiH' Edin Džeko i legende bh. fudbala u Monte Carlu Devet bodova, pitanja ostaju: Barbarez ima rezultat, ali ne i igru Drama riješena: Zekić ipak ostaje! Odbio bogatstvo zbog emocija: Feđa Dudić otkrio zašto je rekao ne Bliskom istoku! Potres u Banjoj Luci: Borac za dan ostao bez četvorice fudbalera


TURSKA
Turski mediji: Džeko je gazda Fenera, a ne trener
REPREZENTATIVAC BiH
- 13:03
- 13.02.2024
- Autor: Redakcija
"Ismail Kartal, trene Fenerbahčea, očajan je zato što je Edin Džeko gazda svlačionice, ali i šire. On je naime od prošlog ljeta doveo čak šest igrača koje je htio bez da je iko pitao trenera što misli o njima", piše turski FotoSpor.
- Fenerbahče je od ljeta doveo 15 igrača. No njih šest kupljeni su na izričitu želju Edina Džeke, napominje FotoSpor.
Kako navodi pomenuti turski list to su Dominik Livaković, Dušan Tadić, Rade Krunić, Cengiz Under, Serdar Dursun i Leonardo Bonucci.
- Trener je posebno poludio nedavno jer je u zimskom prijelaznom roku Fener svim silama radio na dovođenju igrača koje je poželio Džeko te ih je na kraju uspio dovesti, dok su Kartalove želje ignorirane. To je otišlo toliko daleko da je Krunića i Bonuccija u ime kluba dočekao Džeko, kao da je predsjednik ili sportski direktor, a ne igrač, piše FotoSpor.
Džeko je inače također dio velike obnove Fenera prošlog ljeta. Naš golgeter sjajno igra u tom klubu. Ove sezone je postigao 21 gol, a 7 ih je namjestio, prenose Vijesti.
Fenerbahče je doveo njega i još čak 14 igrača kako bi napokon postao prvak, što čeka već 10 godina. No Džeko se često sukobljava s trenerom i kritizira ga.
Turski mediji već neko vrijeme pišu da svlačionicom Fenera ne vlada Kartal, nego balkanski lobi u kojem su Livaković, Tadić i Krunić, predvođeni Džekom.
PROMO
Iskustvo ili mladost, Ronaldo ili Yamal – Pokaži svoje znanje uz najbolje kvote u Meridianu
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu
Glavne nagrade HELL promocije: Mercedes i Kawasaki otišli u Sarajevo i Trebinje
NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!
AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba