NJEMAČKA

Kakav ‘nokaut’ u Bundesligi! Sudac dobio loptom u glavu

NEOBIČNA SITUACIJA

Kako se utakmica nije mogla nastaviti bez četvrtog suca, službeni spiker dobio je nalog delegata da preko razglasa pošalje poziv kako bi se eventualno među navijačima pronašao kvalificirani sudac.

Nesvakidašnja scena dogodila se na utakmici Bundeslige između Wolfsburga i Kölna, jer je jedan od gledatelja bio angažovan kao četvrti sudac od 14. minute.

U 14. minuti utakmice, prilikom jedne od intervencija, nogometaš Kölna Max Finkgrafe snažno je ispucao loptu koja je pogodila pomoćnog suca Torbena Zivera u glavu. Pomoćnik nije mogao nastaviti utakmicu, jer je bio potpuno omamljen, pa ga je zamijenio četvrti sudac Nicholas Winter.

Ulogu četvrtog suca preuzeo je Tobias Krull, 32-godišnjak koji je bio na tribinama, a inače je vratar domaćeg MTV Gifhorna koji se natječe u šestom rangu njemačkog fudbala, prenosi N1.

On se presvukao u crnu uniformu i stao uz aut liniju, a utakmica između Wolfsburga i Kölna završila je remijem 1-1.