AKTUELNO ŽIŽOVIĆ ODLAZI: Bivši selektor BiH preuzima Borac?! Bh. reprezentativac neočekivano u Premijer ligi: Treninzi s GOŠK-om dok čeka novi klub! Koljić: Bio sam spreman za Sarajevo, a onda je stigao poziv ne ideš nigdje Važan potpis na Koševu koji bi mogao značiti mnogo za budućnost Sarajeva Skandal u Moldaviji: Sarajevo izbacili, a sad prvaci s 14 bodova manje Ovo je PRVI FAVORIT za preuzimanje Željezničara EVO KOGA JE ZVAO: Sergej Barbarez objavio spisak! Izjava Denisa Ćorića izazvala ZEMLJOTRES na Grbavici Denis Ćorić više nije šef stručnog štaba FK Željezničar TRANSFER BOMBA: Mlinarić je novi stanovnik Koševa!


SPORTSKI NOVINAR
Turski novinar se obrušio na Džeku: Ne bi mogao igrati u Galati!
DŽEKO PRVI STRIJELAC LIGE
- 17:52
- 24.01.2024
- Autor: BHFudbal.ba
Kapiten naše reprezentacije Edin Džeko prošlog ljeta odlučio je da karijeru nastavi u Fenerbahčeu.
Njegov odlazak u Istanbul pokazao se kao odličan, nakon 21. kola Fenerbahče je prvoplasirani, a Edin Džeko ima 16 golova i prvi je strijelac lige.
Ipak, ni to nije dovoljno da bi pojedinci o njemu imali dobro mišljenje. Jedan od njih je i sportski novinar Sinan Engin koji je komentarisao Džeku.
“U Fenerbahčeu je cijela igra bazirana na Džeki i podređena njemu. Tim igra za njega, a to nije slučaj s Icardijem u Galati. Pogledajte, sada je Zaha donio pobjedu Galati na derbiju protiv Trabzona. Ima li Džeko takvu alternativu?”, rekao je Engin, a potom dodao:
“Ne. Džeko ne može igrati u Galatasarayu. Spor je. Oni igraju u visokom ritmu, a Fener je u tome loš. Pogledajte Galatasaray, oni mogu pobijediti čak i bez Icardija.”
Inače, Icardi je drugi strijelac lige sa 12 golova, četiri manje od Džeke.
PROMO
MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu
Glavne nagrade HELL promocije: Mercedes i Kawasaki otišli u Sarajevo i Trebinje
NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!
AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba