AKTUELNO Sve je spremno za spektakl na Mokrom Docu: U Posušje stiže splitski Hajduk Njemački velikan zvanično predstavio Zmaja kao novo pojačanje Borac doveo veliko pojačanje. Stigao veznjak koji je bio prvak Belgije Prvoligaške ambicije: Ključ doveo iskusnog napadača Vico Zeljković najavio: Sprema se revolucija u bh. fudbalu Sučić: Odrastao sam na farmi, muzao sam krave, a baka je platila školu nogometa FIFA zabranila bh. klubu transfere Džeko nije ni zaigrao, a već je na pragu rušenja rekorda Serije A Mogao bi zaigrati za BiH: Fudbaler Barcelone stigao u Mostar Velež ostao bez važnog veziste – Srećković slobodan igrač


NJEMAČKA
SELEKTORE, HOĆE LI BIT POZIV? Rondić potpisao za Koln!
POTENCIJALNI REPREZENTATIVAC BIH
- 14:19
- 03.02.2025
- Autor: Redakcija
Imad Rondić (25), bosanskohercegovački napadač, zvanično je novi igrač njemačkog Kölna, gdje će se pridružiti sunarodnicima Denisu Huseinbašiću i Jusufu Gazibegoviću.
Njegov dolazak u Köln predstavlja značajno pojačanje za klub, koji se nada povratku u Bundesligu nakon ispadanja.
Generalni direktor Kölna, Christian Keller, istakao je Rondićev radni angažman, energiju i sposobnost klasičnog napadača, što ga čini idealnim za timsku filozofiju.
Rondić nije krio uzbuđenje zbog transfera, naglasivši da je od prvog trenutka bio siguran u svoju odluku da pređe u njemački klub. U prethodnoj polusezoni u poljskom Widzewu pokazao je impresivnu formu postigavši devet golova i često bivajući uvršten u tim kola.
Tokom svoje karijere igrao je u Češkoj, Poljskoj i sada će se okušati u njemačkom fudbalu, što potvrđuje njegovu konstantnu progresiju.
Njegova statistika iz dosadašnje karijere pokazuje da je efikasan napadač, sposoban i za asistencije, što će Kölnu biti od velike koristi. Rondić je fudbalske početke imao u Sarajevu, gdje je prošao omladinske selekcije Željezničara, Olimpika, Mladosti Doboj-Kakanj i Sarajeva.
Kao talentovani junior prešao je u prašku Slaviju, gdje je sticao iskustvo kroz nastupe za B tim i posudbu u Viktoriji Žižkov.
Iako je nastupao za U19 i U21 reprezentaciju Bosne i Hercegovine, još uvijek nije dobio poziv za A tim, ali bi transfer u Köln mogao dodatno povećati njegove šanse za reprezentativni dres.
PROMO
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba