AKTUELNO Navijači Borca nakon blamaže od autsajdera tražili ostavke predsjednika Misimovića BRUKA i SRAMOTA: Borac primio četiri komada od Andoraca! Željezničar preko Boljevića izjadnačio u zadnjoj minuti NEVJEROJATNO: Borac već gubi sa 3:0 od kluba iz Andore! Sarajevo završilo veliko pojačanje: Potpisao bivši kapiten Dinamo Zagreba Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa! Edin Džeko zvanično potpisao za Fiorentinu! FIFA danas ažurirala rang listu, Zmajevi imaju novu poziciju TRANSFER BOMBA: Igrač Dinama dolazi na Koševo! Luka Modrić odigrao posljednju utakmicu u dresu Reala


VELIKO DOSTIGNUĆE
KO IMA NAJVIŠE NASTUPA? Pjanić u srijedu izbija na drugo mjesto
IZJEDNAČIO SE S EMIROM SPAHIĆEM
- 19:01
- 12.10.2020
- Autor: E. Ganibegović
Zmajevi su sinoć u 3. kolu A1 grupe Lige nacija remizirali s Holandijom u Zenici.
Bio je to 94. nastup u reprezentaciji za Miralema Pjanića koji se po tome tako izjednačio s Emirom Spahićem, našim legendarnim kapitenom.
Ukoliko zaigra u Poljskoj u srijedu, izdvojit će se na drugom mjestu iza Edina Džeke.
Sljedeće godine bi trebao postati drugi igrač u našoj historiji sa 100 nastupa za reprezentaciju nakon što je to učinio Edin Džeko u utakmici s Armenijom na Grbavici prošle godine.
PROMO
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖