RUSIJA

Zbog Korona virusa izveli omladinski tim pa doživjeli debakl

KORONA I SOČI UNIŠTILI ROSTOV!

Fudbaleri Sočija pobijedili su Rostov sa 10:1 u meču 23. kola ruske Premijer lige.

Soči nije imao milosti za klub koji je nažalost na teren morao da izvede omladinski pogon jer je Rostov pogođen korona virusom, pa su prvi tim i rezervisti uglavnom u karantinu.

Stoga su se na terenu našli omladinci i uprkos svemu krenuli bajkovito.

Poveli su već u prvom minutu, a potom je mladi golman ruskog prvoligaša sjajno je zaustavio penal udarac igrača Sočija.

Ali ipak razlika u kvalitetu je došla do izražaja i Soči je već do poluvremena postigao 4 pogotka, a do kraja meča do vrha napunio mrežu desetkovanih gostiju.

Rostov pred nastavak prvenstva ima još iskušenja, a posle 23 odigrana je na četvrtom mjestu sa 38 bodova.