AKTUELNO POTRES U BANJOJ LUCI: Žižović podnio ostavku! Vukovar doveo nekadašnjeg napadača Liverpoola Zekić nastavlja slagati Sarajevo po svom ukusu, novi poznanik iz HNL-a blizu Koševa Nebojša Đekanović ostaje na klupi uprkos lošim rezultatima Željezničar u Sloveniji primio tri komada i završio svoj evropski put! Blamaža Banjalučana u Evropi: Borac uspio ispasti od anonimusa iz Andore Velež dobio novog sportskog direktora NFSBiH odabrao 27 sudija koji će suditi Premijer ligu BiH Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta



NE ŽELE GA IZGUBITI
Barcelona Messiju nudi novi ugovor: Ostaje do kraja karijere
NAJPLAĆENIJI NA SVIJETU
- 04:42
- 19.06.2020
- Autor: BHFudbal.ba 2
Barcelona će ponuditi Lionelu Messiju novi ugovor do ljeta 2023. godine, preneli su danas španski mediji.
Messijev sadašnji ugovor ističe za godinu dana, a Barcelona želi da ga zadrži do kraja karijere. Argentinac ma 33 godine.
U novom ugovoru ima klauzula koja omogućuje da se ugovor raskine godinu dana prije isteka. Navodno se čeka povratak Messijevog oca iz Argentine, kako bi se zaključili detalji novog ugovora.
Messi je najplaćeniji fudbaler svijeta. Navodno godišnje zarađuje 70 miliona eura.
PROMO
Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače
PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖