AKTUELNO Nekadašnji ljubimac bh. publike napušta klub: Tri tima u igri za njegov potpis! Nove vijesti s Grbavice: Željezničar objavio kada stiže novi trener! Agent potvrdio: Fudbalera Veleža želi nekoliko premijerligaša, kao i par timova iz inostranstva! Bh. napadač prvi strijelac Konferencijske lige: Transfer je samo pitanje trenutka Bivši kapiten Sarajeva vraća se na teren: Ponuda mu ne manjka Alajbegović optimističan: Idemo na Svjetsko prvenstvo, dobit ćemo Italiju! Prevljak u formi života: Da li ga Barbarez treba zvati u reprezentaciju? NSBiH ponovo 'udara' bez milosti: Sarajevo najteže kažnjeno! Nakon odlične polusezone Pidro napušta Velež: Ponude stižu sa svih strana! Bio je na korak od Rusije, ipak završio na Kosovu: Sada igra u životnoj formi!
ITALIJANI TVRDE
Nakon eurogola u Ligi prvaka i gola Juventusu, Džeku čeka klupa!?
DIJAMANTU POTREBAN ODMOR
- 03:08
- 26.10.2021
- Autor: Redakcija
Edin Džeko igra kao preporođen od dolaska u Inter.
Nakon devet kola u Seriji A ima sedam golova, isto koliko je postigao za Romu u cijeloj prošloj sezoni, a dodao je i jedan eurogol u Ligi prvaka i to protiv Sheriffa u 3. kolu.
Sinoć je Dijamant bio strijelac jedinog gola za Inter u derbiju kola protiv Juventusa (1:1), a italijanski mediji tvrde da ga sada čeka klupa.
Naime, Dijamantu je nakon velikih napora potrebno i malo odmora, pa bi u 10. kolu u duelu protiv Empolija u početnih 11 na teren mogao Čileanac Alexis Sanchez.
PROMO
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


