KONFERENCIJSKA LIGA

Široki Brijeg razbio Vllazniju u sjajnoj atmosferi na Pecari

(Foto: Jabuka TV)

Nogometaši Širokoga Brijega slavili su s 3:0 protiv albanske Vllaznije u prvom susretu prvog kola kvalifikacija Konferencijske lige igranom u četvrtak navečer pred oko 3.000 gledatelja na stadionu Pecara.

Izabranici Tonija Karačića sjajno su otvorili utakmicu i dominirali na terenu.

U vodstvo su došli u 43. minuti kada je kapetan Mato Stanić sigurno realizirao jedanaesterac. Prethodno je u kaznenom prostoru bio srušen Alen Jurilj.

U 53. minuti Širokobriježani su udvostručili vodstvo. Ponovno je ruski sudac dosudio najstrožu kaznu, a opet je siguran bio Stanić.

Veliku pobjedu pred uzvrat u Albaniji potvrdio je debitant Daniel Lukiuć u 77. minuti.

Vllaznia je preko Cobe u 92. minuti ublažila poraz. Već u sljedećoj minuti Lukić je pucao glavom i pogodio vratnicu.

Uzvratni susret igra se 15. srpnja na stadionu Loro Boriçi u Skadru.