SJAJNA UTAKMICA

SUDIJA IGRAČ UTAKMICE: Željezničar otkinuo bod na krilima Mujića

NAŽALOST MEČ OBILJEŽIO I SUDIJA

U ludoj utakmici 25. kola m:tel Premijer lige BiH Željezničar i Mladost su remizirali 4:4.

Mladost u prvoj minuti pogađa stativu preko Dedića, no tri minute kasnije Hadži donosi vodstvo od 0:1. Željo se nije ni oporavio od šoka, a Hiroš zabija eurogol za 0:2.

U 17. minuti Željo smanjuje preko Zeca, a Nedim Hadžić odmah u narednoj akciji postiže gol za 1:3.

U 39. minuti na scenu stupa glavni sudac Elvis Mujić, inače veliki navijač FK Željezničar. Žulj startuje na Zeca, izbija loptu i dobija nevjerovatan crveni karton.

Kada Želji u drugom poluvremenu nije išlo s igračem više, Elvis Mujić je isključio još jednog igrača Mladosti. Rijad Sadiku je dobio drugi žuti karton nakon što je u padu zakacio loptu rukom. Još jedno, u najmanju ruku diskutabilno isključenje za Mladost. Juričić nakon toga smanjuje na 2:3.

Pred sami kraj utakmice Enes Alić s 25 metara šutira sjajno iz slobodnjaka i pogađa mrežu Erića za velikih 2:4.

Nakon toga Mladost je već glavama vjerovatno bila u svlačionici slaveći pobjedu. U prvoj minuti nadoknade Zec sjajno pogađa za 3:4, a onda Alić igra rukom u svom šesnaestercu, penal za Željezničar, koji Štili realizuje za 4:4.