PETA U NIZU

OVI MOMCI NE MOGU IZGUBITI: U Skoplju je pala i Makedonija!

POBJEDA FUTSAL ZMAJEVA

Iako su u četvrtom kolu pobjedom nad Rumunijom ostvarili historijski plasman na EURO, futsal reprezentativci BiH zadržali su ozbiljnost i u petom kolu ostvarili petu pobjedu u ovim kvalifikacijama.

Protivnik je bila Sjeverna Makedonija u Skoplju, a Zmajevi su slavili rezultatom 2:3.

Zmajevi su poveli preko Sesara u 15. minuti, a rezultatom 0:1 se otišlo na odmor.

Domaćini su izjednačili odmah početkom nastavka golom Rangotova, a novo vodstvo našoj selekciji donosi Hrkač u 36. minuti utakmice.

Ipak, samo tri minute kasnije novo izjednačenje - Ramadan je bio strijelac. I kada smo već pomislili da će to biti prvi kiks naše selekcije u ovim kvalifikacijama, Jelić u posljednjoj minuti postiže pogodak za petu pobjedu u nizu naše selekcije.

Ipak, odmah odgovor na drugoj strani za 2:2.