14. KOLO PREMIJER LIGE

Remi na Otoci između Olimpika i Krupe; Mladost slavila protiv Slobode

VAŽAN TRIJUMF ZA EKIPU MLADOSTI

Odigrane su prve dvije utakmice 14. kola Premijer lige BiH. Olimpik je na Otoci remizirao sa Krupom 1:1, a Mladost je u Doboju kod Kaknja savladala Slobodu rezultatom 2:0.

Krupa je do vodstva na Otoci došla u 60. minuti sa bijele tačke. Strijelac je bio Stefan Nikolić

Domaći su poravnali rezultat također iz penala. Precizan sa bijele tačke bio je Nemanja Lekanić u 84. minuti i donio bod svom timu.

Mladost je protiv Slobode povela u devetoj minuti kada je Enes Alić iz slobodnog udarca pogodio za 1:0.

Prednost domaćeg tima udvostručio je Nedim Hadžić u 57. minuti meča, što se kasnije ispostavilo kao konačan rezultat utakmice.

Mladost sada ima 16 bodova i nalazi se na devetom mjestu prvenstvene tabele, dok je Sloboda sa bodom više osmoplasirana.