10. PORAZ KRUPE

KRUPA TONE KA DNU: Vojo Ubiparip zabio za tri boda Tuzlaka!

PRVI TRIJUMF NERMINA BAŠIĆA

U 13. kolu m:tel Premijer lige BiH Krupa je na svom terenu ubilježila novi poraz. Ovaj put tri boda odnijela je momčad Nermina Bašića, FK Tuzla City sa trijumfom od 1:0.

Utakmica je dobila svoj konačan epilog u 60. minuti kada je gol za goste postigao Vojo Ubiparip. Domaći su najbolju priliku promašili dvije minute prije kraja kada su pogodili prečku.

Krupa – Tuzla City 0:1 (Ubiparip 60’)

Krupa: Kolak, Karišik (od 46. minute Simonović), Makitan, Dujaković, Palić, Nikolić (od 67. minute Hodžić), Redžić (od 64. minute Golubović) , Galić, Maksimović, Vukmanović i Mandić.

Tuzla City: Fejzić, Kostić, Rugašević, Morris, Đerić (od 46. minute Crnkić), Nikolić, Karjašević, Maksimović, Nukić, Badji i Ubiparip.