PREMIJER LIGA BiH

USPAVANKA NA KOŠEVU: Sarajevo slavilo protiv Širokobriježana

(Foto: fk sarajevo)

U derbiju 11. kola m:Tel Premijer lige BiH FK Sarajevo je sa 2:0 slavilo na Koševu protiv Širokog.

Gosti su zbog problema s virusom i povredama nastupili sa svega 13 igrača i nisu mogli parirati znatno kvalitetnijem protivniku, koji je s druge strane bio bez svog najboljeg igrača Benjamina Tatara.

Sarajevo dolazi do prednosti u 39. minuti. Velkoski je ubacio iz kornera, a najviši u skoku bio je Handžić, koji pogađa za 1:0.

Bordo tim ovjerava pobjedu u 80. minuti. Rahmanović je izašao sam na Zlomislića i rutinski ga matirao za 2:0. Sarajevu je ovo bila šesta uzastopna pobjeda, ukupno osma ove sezone.