AKTUELNO Luka Kulenović blista: Gol i dvije asistencije u pobjedi Heraclesa! Rudar šokirao Sarajevo: Spektakularan preokret za veliku pobjedu! Tabaković u formi života: Postigao novi gol, sedmi ove sezone Odgođena utakmica Željezničar - Sloga! Došao u Slobodu kao veliko pojačanje, a sada otišao da radi u brzoj pošti! Utakmica Rudar - Sarajevo će biti odgođena? Glasajte za Zmaja: Majstorija Bajraktarevića u izboru za najbolji gol kvalifikacija! EARLY PAYOUT TURNIR: Ubrzaj igru i uzmi dio od 2.500 KM! Igora Štimca čeka ista sudbina kao i Sergeja Jakirovića? Potvrđena satnica baraža: Zmajevi saznali termine odigravanja mečeva!
UPRAŽNJEN TERMIN
Zmajevi će 12. novembra umjesto baraža igrati prijateljsku utakmicu
NAJVJEROVATNIJE NA DOMAĆEM TERENU
- 08:52
- 17.10.2020
- Autor: E. Ganibegović
Fudbalska reprezentacija BiH nije izborila finale baraža za EURO koje će se igrati 12. novembra.
Ipak, taj termin neće ostati nepopunjen. Kako saznaje BHFudbal.ba, N/FSBiH ima u planu da dogovori prijateljski susret za taj dan, a on će najvjerovatnije biti odigran u Bosni i Hercegovini. Kao jedan od mogućih protivnika spominje se selekcija Irana s kojom smo se posljednji put sastali na SP u Brazilu 2014. godine.
Nakon toga, Zmajevima će uslijediti 5. i 6. kolo A1 grupe Lige nacija. Tri dana kasnije gostujemo kod Holandije u Amsterdamu, a 18. novembra bit ćemo domaćini Italiji.
PROMO
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Zmajevi idu u Beč po senzaciju i Mundijal: Veliki izazov i prilika pred BiH
Muzika UŽIVO VEČERAS za bh. navijače u Cafe Prestige u Beču!
MrBit je stigao: Poklon dobrodošlice i najbolja kvota za BiH-Rumunija
Put do Mundijala vodi i do poklon tiketa: BiH protiv Rumunije za historijsku šansu uz najveće kvote u Meridianu
MERIDIAN DOBRODOŠLICA: Tri bonusa da osjetiš razliku!
Ekskluzivna ponuda sobnih vrata sa skrivenim šarkama u Džeko Comerc!
SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


