AKTUELNO Nekadašnji ljubimac bh. publike napušta klub: Tri tima u igri za njegov potpis! Nove vijesti s Grbavice: Željezničar objavio kada stiže novi trener! Agent potvrdio: Fudbalera Veleža želi nekoliko premijerligaša, kao i par timova iz inostranstva! Bh. napadač prvi strijelac Konferencijske lige: Transfer je samo pitanje trenutka Bivši kapiten Sarajeva vraća se na teren: Ponuda mu ne manjka Alajbegović optimističan: Idemo na Svjetsko prvenstvo, dobit ćemo Italiju! Prevljak u formi života: Da li ga Barbarez treba zvati u reprezentaciju? NSBiH ponovo 'udara' bez milosti: Sarajevo najteže kažnjeno! Nakon odlične polusezone Pidro napušta Velež: Ponude stižu sa svih strana! Bio je na korak od Rusije, ipak završio na Kosovu: Sada igra u životnoj formi!
KVALIFIKACIJE ZA EL
SJAJNA VIJEST ZA SARAJLIJE: Važan igrač dobio pravo nastupa u EL!
VRLO BITAN IGRAČ ZA MARINOVIĆA
- 17:49
- 22.09.2020
- Autor: BHFudbal.ba
Vezni igrač Bordo kluba, Aleksandar Pejović, ima pravo nastupa na utakmici protiv ekipe Budućnosti iz Podgorice, saopštili su iz Bordo kluba.
Srbijanski internacionalac zaradio je crveni karton u svom posljednjem nastupu u Evropi, te je zaradio jednu utakmicu suspenzije koju je i odradio.
Za utakmicu protiv Budućnosti koja je na rasporedu u četvrtak, pravo nastupa neće imati samo Zinedin Mustedanagić koji ima zabranu igranja u Evropi još jednu utakmicu.
PROMO
CineStar PREMIERE otključan za sve korisnike BH Telecoma: Mjesec filmskog uživanja
Nikad povoljnija online kupovina uređaja uz besplatnu dostavu!
Sarajevski derbi za više od tri boda: Meridian te časti duplim bonusom
MrBit: Vrhunska ponuda za vikend derbija i poklon dobrodošlice za start
Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu
Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!
EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike
MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


